Тиждень протипожежної безпеки в Бросківській ЗОШ

Дата: 21 вересня 2020 о 12:52, Оновлено 21 вересня 2020 о 13:07

Тиждень пожежної безпеки у Бросківській ЗОШ

З 14 по 18 вересня 2020 року в Бросківській школі проведено Тиждень знань пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!». Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено 100% учнів навчального закладу.

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!» проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

На педагогічний колектив Броскіської ЗОШ покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання, а саме - оптимально діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо. Головними завданнями для педагогічного колективу закладу з питань пожежної безпеки є:

- навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання учнями цих Правил у повсякденному житті;

- виховання у дітей розуміння важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки;

- формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі;

- надання першої медичної, само- та  взаємодопомоги у випадку травмування;

- моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Була проведена така робота:

• Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені виховні години з класними керівниками 1-11 класів.
  •  конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-7 класах .,
  • конкурс пам’яток для молодших класів  на тему «правила пожежної безпеки» для 8-11 класів .
  • ТИЖДЕНЬ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ