Методичне об'єднання вчителів словесників

Дата: 10 жовтня 2018 о 18:41, Оновлено 15 листопада 2022 о 11:55

ПЛАН ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОГО ОБЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ – СЛОВЕСНИКІВ БРОСКІВСЬКОГО ЗЗСО

Проблемна тема: Підвищення зацікавленості та мотивації здобувачів освіти до навчання шляхом використання електронних освітніх ресурсів під час вивчення предметів гуманітарного циклу

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ

ВІДПОВІДАЛЬНІ

СЕРПЕНЬ

Опрацювання нормативно-правових документів:

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в 2022-2023 н.р. (лист МОН України).

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти.

Ведення шкільної документації відповідно до «Інструкції з ведення класного журналу 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

Дотримання вимог до календарно-тематичного планування уроків.

2

Вивчення нових Державних стандартів у загальній середній освіті (аналіз нових навчальних програм).

Формувальне оцінювання. НУШ 5 клас

4

Особливості організації освітнього процесу та структура 2022-2023 н.р.

Лепська Н.І.

5

Про погодження календарно-тематичного планування інваріантної та варіативної складових річного навчального плану, інтегрування та адаптування навчальних програм для учнів, які перебувають на індивідуальній та інклюзивній формах навчання.

Філіпова Н.В. Водзяновська А.П.

6

Обговорення і затвердження плану роботи ШМО вчителів гуманітарного  циклу на 2022-2023 н.р. Визначення завдань на поточний рік.

ЖОВТЕНЬ

1

Обмін досвідом «Цифрове навчання, сучасні освітні технології»:

Підвищення вмотивованості вивчення суспільних дисциплін в умовах сучасного інформаційно-освітнього простору.

Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання української мови та літератури.

Сучасні засоби візуалізації навчальної інформації.

Використання методу проєктів на уроках англійської мови як один із шляхів формування комунікативної компетентності учня.

2

Про підготовку учнів до участі у  Всеукраїнських учнівських олімпіадах з української мови

СІЧЕНЬ

1

Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу за І семестр 2022-2023 н.р.

Філіпова Н.В.

2

Аналіз результатів І – ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови

3

Роль самоосвіти в розвитку професійної компетентності учителя. Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році.

КлопотС.Б.

4

Підготовка до ДПА та ЗНО з української мови,

Янсон Л.З.

5

Про погодження календарно-тематичного планування інваріантної та варіативної складових річного навчального плану (на ІІ семестр), інтегрування та адаптування навчальних програм для учнів, які перебувають на індивідуальній та інклюзивній формах навчання.

Водзяновська А.П.

БЕРЕЗЕНЬ

1

Брейнстормінг: техніка для генерації нових ідей  «Вплив інноваційних технологій на особистість учня»:

Дидактичні ігри, як засіб формування предметних умінь на уроках історії.

Формування вмінь інтерпретувати текст художнього твору на уроках української літератури.

Формування мотивації учнів до вивчення предмету "Зарубіжна література" через нестандартні форми роботи на уроці та в позаурочний час.

2

Особливості проведення ДПА та ЗНО у 2022-2023 н.р.

Лепська Н.І.

3

Про ефективні методи підготовки учнів 10-11 класів до ЗНО-2022. (Організація повторення вивченого, відпрацювання навичок роботи з тестами різних типів, використання під час уроків завдань у тестовій формі, тестів ЗНО минулих років, інтернет-ресурсів).

Янсон Л.З.

ЧЕРВЕНЬ

1

Підсумки роботи методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу за 2022-2023 н.р.

Філіпова Н.В.

2

«Панорама методичних перспектив» методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу. Пропозиції щодо планування та форм роботи на 2023-2024 навчальний рік

3

Самоосвіта – час для себе. Підбірка онлайн платформ для самоосвіти.