Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 71 common:people_all_forms

Правила прийому до закладу освіти. Правила внутрішнього розпорядку

Date: 10 жовтня 2018 о 17:52, Refreshed 4 квітня 2021 о 09:40

Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Організація прийому на навчання до 1 класу

Заяви до вступу в 1-й клас подаються особисто одним з батьків. 

До заяви додаються:

1. копія свідоцтва про народження дитини;
2. оригінал  медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/о. Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду; (відповідно до Наказу МОЗ № 682 від 16.08.2010 року; Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів;, листа МОЗ № 111-01/89 від 29 березня 2018 року; Щодо медичних
довідок для відвідання закладів освіти;)
3. Копія документа, що підтверджує місце проживання/перебування дитини (для підтвердження права на першочергове зарахування).
Для підтвердження інформації про місце проживання дитини згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №806 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р.  № 684» надається один з таких документів ( за вибором особи, яка подає заяву).

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи, рідні чи усиновлені брати та сестри дітей, які вже є учнями школи, а також діти працівників школи.

Організацію прийому здійснено на підставі нормативних документів:

Конституція України

Стаття 53.

Кожен має право на освіту

 
1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.
2. Держава забезпечує  доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту";

Стаття 7.

Стаття 12.

Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Стаття 13.

          Територіальна доступність повної загальної середньої освіти
п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.


Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1.Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.
2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка (форма № 086-1 /о).

3. Лист МОН України №1/9-227 від 05.04.2019 р. «Щодо прийому дітей до перших класів у 2019 році».

          Механізм зарахування дітей до закладів загальної середньої освіти визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованим в  Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.

Прийом до перших класів у 2021-2022 навчальному році. 

Прийом до 1-х класів розпочинається з 01 березня 2021 року. В цей час здійснюється формування батьками пакету документів та консультування батьків.

01 червня 2021 року здійснюється зарахування до закладу загальної середньої освіти дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу підтверджене:

- дітей, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі;

- дітей працівників цього закладу освіти;

Не пізніше 02 червня 2021 року оприлюднюється список зарахованих осіб із дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» (на інформаційному стенді та на офіційному веб-сайті закладу).

3 червня 2021 року проводиться жеребкування на вільні місця відповідно до Порядку зарахування, відрахування те переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, якщо кількість бажаючих здобувати освіту в закладі перевищує кількість наявних місць у 1-х класах.

15 червня 2021 року відбувається зарахування на вільні місця дітей за результатами жеребкування.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про повну загальну середню освіту» рівний доступ до здобуття повної загальної середньої освіти забезпечується, зокрема, шляхом визначення правил зарахування до закладів освіти, при цьому зарахування до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу, крім випадків, визначених законодавством. Відповідні правила зарахування та випадки проведення конкурсів визначено Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства  освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованим в Miністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за  № 564/32016 (далі - Порядок зарахування).

Наголошуємо, що під час зарахування дітей для здобуття початкової освіти до закладу освіти забороняється проведення конкурсів (будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших  компетентностей дитини).

Правила внутрішнього розпорядку

 для учнів Бросківського ЗЗСО

І.  Загальні правила

1.  Учні приходять у навчальний заклад за 10-15 хв. до початку занять за розкладом.

2. Учні вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

3.  Приходити до школи необхідно в чистій, випрасуваній одежі ділового стилю та чистому взутті, з охайною зачіскою.

4.   Черговий адміністратор або педагог-організатор у разі порушення вимог пропонують привести себе в належний вигляд. Зауваження фіксують у журналі  щоденного контролю. Неохайний учень не  може бути допущений до занять.

5.  Учні повинні підтримувати чистоту й порядок на території школи, не допускаючи  штовхання, гучних викриків, грубощів.

6.   Учень не повинен допускати принизливі й образливі вислови, вживати ненормовану лексику, застосовувати фізичне насилля та інше до будь-кого в школі.

7.  Учням заборонено  приносити в школу не потрібні для занять речі.

8.  Користування мобільними телефонами під час проведення навчальних занять лише з дозволу вчителя. Телефон під час уроків має бути в  беззвучному режимі, знаходитися в портфелі.

9. Пропуски навчальних занять підтверджуються необхідними документами                   (1-2 дні – інформація від батьків, 3 і більше – медична довідка).

10. Учням заборонено без дозволу заходити до навчальної частини школи та  кабінетів, де працює адміністрація школи.

11.  Усі учні зобов’язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

12. Учні зобов’язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.

13. У разі пошкодження шкільного майна батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.

ІІ.        Поведінка на уроках, профільних заняттях

1.  Після дзвоника учень займає своє місце в класі, готує необхідні для уроку речі. Неприпустимо очікування вчителя біля дверей, у коридорі.

2.   Запізнення учнів на заняття фіксуються у журналі  щоденного контролю та адміністративно караються.

3.   Вчителя учні зустрічають вставанням.

4.   За кожним учнем на заняттях закріплюється постійне робоче місце. Учень має право пересідати на інше тільки з дозволу вчителя.

5.  Під час уроку необхідно дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на столах, підлозі.

6.   Після закінчення заняття учні встають після слів учителя «Урок закінчено». Виходити з класу слід спокійно, тільки з дозволу вчителя.

7. На уроки фізкультури учні з’являються у спортивній формі відповідно до сезону.

8. Підручники учнів мають бути акуратно обгорнуті. У них не можна загинати сторінки, робити підкреслення, виривати сторінки та ін. Псування, втрата підручника відшкодовується згідно з нормативними документами.

9.  Зошити учні ведуть чисто, охайно, у відповідності з вимогами орфографічного  режиму, підписи  мають відповідати встановленим зразкам.

10.   Кожен учень має записник (блокнот-щоденник) для запису поточної організаційно-навчальної інформації.

11.  У разі порушення дисципліни учнями під час заняття учитель, староста класу мають право усно або через доповідну записку інформувати адміністрацію школи для вжиття дисциплінарних заходів проти порушників.

12.   Пропуски профільних занять, спецкурсів та факультативів без поважних причин є порушенням єдиних вимог до учнів і адміністративно караються.

13.   Виставлення дисциплінарного балу відбувається І раз у семестр.

14.   Учням не дозволяється самовільно  покидати навчальний заклад, це розглядається як порушення дисципліни й адміністративно карається.

15.   У разі захворювання учень відвідує медпункт, за показниками  отримує звільнення від занять, інформує про це педагога-організатора, класного керівника або чергового адміністратора і тільки потім залишає школу.

16.   Спілкування зі старшими, однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим. Учень не повинен допускати принизливі й образливі вислови, вживати ненормовану лексику та інше.

17.  Зі школи учні виходять спокійно, дотримуючись порядку. Залишатися в школі без потреби заборонено.

ІІІ.      Поведінка учнів під час перерв

1.    Під час перерви учні переходять в навчальні кабінети спокійно, без метушні й галасу.

2.   Особливо уважними треба бути учням під час руху сходами. При пересуванні слід триматися правого боку.

3.   Заборонено під час руху коридорами вживати їжу,  напої, штовхатися, розмахувати руками, галасувати. Вживання їжі учнями дозволяється тільки в столовій та у відведених місцях класних кімнат.

ІV.       Поведінка учнів поза школою

1.   Учень зобов’язаний бути ввічливим, коректним і доброзичливим, проявляти витримку й розуміння у стосунках.

2.   Бути уважним до дорослих, маленьких дітей, хворих і літніх людей.

3.    Дотримуватися правил дорожнього руху та поведінки в міському транспорті, громадських місцях.

4.    Дбайливо ставитися  до природи.

5.    Забороняється вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та ін.

6. Дотримуватися мовного  етикету, не дозволяти нецензурних висловлювань.

7.    Перебування без дорослих у місцях відпочинку, прогулянки селом, містом тощо для учнів 9-11 класів дозволяються до 22 години.

V.   Вимоги до зовнішнього вигляду учнів

Академічний рівень навчання в школі нерозривно пов’язаний з усталенням норм демократичності й гуманності, зі створенням такого учнівського середовища, у якому максимально  розкриваються творчі та інтелектуальні здібності кожного.

Атмосфера культу науки, творчості визначає й стиль одягу учня, вимоги до його зовнішнього вигляду, стимулює формування бездоганного смаку. Адже стиль одягу є «візитною карткою» кожної людини, він дає можливість долучитися до найкращих світових зразків ділового етикету, створювати імідж успішної ділової людини.

Натомість демократичний підхід до зовнішнього вигляду учня передбачає відсутність форми єдиного зразка, що дозволяє учневі реалізувати свою індивідуальність і неповторність.

1.   Вимоги до одягу юнаків:

·   Одяг повинен бути охайним, у ньому виключаються яскраві тони й орнаменти.

·   Учневі рекомендовано носити діловий повсякденний костюм темного або нейтрального кольору зі світлою однотонною сорочкою.

·   Наявність краватки не обов’язкова.

·   За відповідної погоди й температури можливе доповнення костюма жилеткою, пуловером нейтрального кольору.

·   Згідно з санітарними нормами взуття має бути шкіряним або напівшкіряним, але без гумової оболонки.

2.   Вимоги до одягу дівчат:

· Допускається діловий або класичний стиль: спідниці, брюки класичного покрою, однотонні костюми, сукні, сарафани, блузи світлих тонів з відкладним коміром («класика», «клубна» тощо), або  гольф чи светр.

· Виключаються яскраві кольори, декольтовані блузи, джинсові моделі з низькою посадкою, надто короткі блузи з оголенням тулуба, міні-спідниці, великі розрізи на спідницях, яскрава косметика, біжутерія, аксесуари, дорогоцінності тощо.

·   Зачіска учениці  має бути охайною, не закривати обличчя  під час  роботи на уроці. Волосся середньої довжини фіксується обручем, шпильками та ін. Довге волосся збирається в пучок, заплітається в косу тощо.

·   Взуття відповідно до вимог техніки безпеки має бути зручним, на невисоких підборах (4-6 см) або без них.

VІ. Умови застосування мобільних телефонів під час навчальних занять

1. Під час уроків та навчальних занять:

1.1. Телефон необхідно вимкнути або поставити у беззвучний режим;

1.2. Забороняються розмовляти по телефону, знімати відео, слухати музику (у т.ч. через навушники);

1.3. На уроці користуватися телефоном можна тільки з метою використання інформаційно-комунікаційних технологій;

2. У позаурочний час можна застосовувати мобільний телефон на території школи, як сучасний засіб комунікації: здійснювати дзвінки, надсилати СМС - повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники.

3. Забороняється пропагувати жорстокість та насильство за допомогою телефону та свідомо наносити шкоду іміджу школи.

4. Пам’ятати, що відповідальність за збереження мобільного телефону лежить тільки на його власнику.

Comments:
Only authorized users can leave comments.