До дня людей з інвалідністю.

Date: 1 грудня 2020 о 16:10, Refreshed 1 грудня 2020 о 16:20

Життя без обмежень.
Мотиваційні поради від
Ніка Вуйчича – людини без рук і ніг.
Нік Вуйчич - людина, що народилася без рук і ніг, але яка змогла не просто реалізувати себе в житті, але й надихнути своїм прикладом тисячі чи, може, мільйони людей на життя без виправдань.

Життя Ніка Вуйчича схоже на міф, красиву, повчальну, але нереальну історію. Вдумайтеся, хлопчик, який народився без ніг і рук, у 31-річному віці - всесвітньо відомий мотиваційний оратор, щасливий чоловік і батько. Він об'їздив півсвіту. Він виступав на стадіоні, а 110 тисяч осіб його слухали. Хіба так буває?

Буває. Якщо щодня здійснювати маленький подвиг. Ось 12 подвигів Ніка Вуйчича, завдяки яким в його щирій усмішці читається: «Я щасливий».

• Один з найкращих способів позбавитися від болю минулого - це замінити його вдячністю.
  • Невдача - це шлях до майстерності.
  • Коли вам захочеться зрадити свою мрію, змусьте себе працювати ще один день, тиждень, місяць і ще один рік. Ви здивуєтеся тому, що станеться, якщо ви не здастеся.
  • Чужі слова і вчинки не можуть визначати вашу особистість.
  • Смійтеся якомога більше. У житті будь-якої людини бувають дні, коли неприємності і тяготи ллються, наче з рогу достатку. Не кляніть випробування. Будьте вдячні життю за те, що воно дає вам можливість вчитися і розвиватися. Почуття гумору допоможе в цьому.
  • Якщо ви глибоко нещасливі, значить ви живете не своїм життям. Ваші таланти використовуються не за призначенням.
  • Неможливо сперечатися з тим, що божевілля - це геній: кожен, хто готовий йти на ризик, в очах оточуючих або божевільний, або геній.
  • Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування. Якщо програма, яку ви дивитеся, вам не подобається, ви просто хапаєте пульт і переключаєте телевізор на іншу програму. Так само і з відношенням до життя: коли ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися.
  • Обіймайте серцем. У мене немає рук, і коли обіймаєш, то притискаєшся прямо до сердець. Це приголомшливо!
  • Якщо ви відкриті для любові, любов прийде. Якщо ви оточите своє серце стіною, любові не буде.
  • Неможливо жити повним життям, якщо кожне ваше рішення визначається страхом. Страх не дасть вам рухатися вперед і заважає стати тим, ким ви хочете бути. Але це лише настрій, відчуття. Страх не реальний!
  • Усе хороше в житті починається саме з надії.

Соціальний педагог

Comments:
Only authorized users can leave comments.