Відкриття мовного літнього табору “Summer Fun”

Дата: 11 червня 2019 о 18:47, Оновлено 11 червня 2019 о 19:01
217 переглядів

3 червня 2019 року відбулося відкриття літнього мовного табору “Summer Fun” в Бросківській ЗОШ І-ІІІ ст., головними завданнями якого стали: покращення мовного рівня учнів,  знайомство з культурою та традиціями англомовних країн,  поєднання відпочинку, пізнавальної, естетичної та оздоровчої діяльності,  активізація вивченого лексико-граматичного матеріалу,  наближення дітей до буденних умов спілкування,  удосконалення розмовної мови,  допомога учням в отриманні мотивації для подальшого вивчення англійської мови.

Відкриття мовного літнього табору “Summer Fun”

IMG_20190603_131404.jpg    IMG_20190603_130955.jpg  IMG_20190603_121759.jpg

IMG_20190603_121320.jpg  IMG_20190603_112212.jpg  IMG_20190603_111052.jpg

IMG_20190603_110843.jpg  IMG_20190603_110358.jpg  IMG_20190603_110328.jpg

IMG_20190603_110314.jpg

На урочистій лінійці було представлено назву табору,  девіз та його урочисту пісню, яку із задоволенням виконували діти разом із вожатими.

Учасники табору швидко пройшли реєстрацію та отримали свої значки до Дня Дружби. Діти були ознайомленні з планом роботи на тиждень та інструктажем з охорони життя та безпеки.

Учні з радістю прийняли участь у проектній роботі «Намалюй свої почуття» (“Draw your feelings”), під час якої вони прикрашали стінгазету своїми літніми почуттями та емоціями.

Вихованці табору взяли участь у грі «Мікрофон»  або «Відгадай друга» (“Microphone” or “Guess a friend”).  Під час гри учні мали обрати одного друга із присутніх в таборі, намалювати та розказати про нього так, щоб інші могли здогадатися про кого йдеться мова.

На свіжому повітрі діти грали у гру «Сліпий» (“Blind man”), під час якої ведучий із зав’язаними очима ставив різні питання учням, крім “What’s your name?”, і мав здогадатися, хто йому відповідає.

А завершився перший день літнього мовного табору виготовленням браслетів для друзів. Учні отримали відео інструкції та розповідь про традиції виготовлення браслетів англійцями.

День видався цікавим, як для учнів так і для вожатих!